Mały Pixel 4 – ta wizja jest wprost urocza i może mieć sens?

Łukasz Pająk Newsy 2019-03-17

Bardzo często narzekamy na to, że dzisiejsze smartfony stały się po prostu za duże. Dzisiaj już nie kupimy małego telefonu, który dodatkowo jest na tyle wydajny, aby przez kolejne kilka lat spełniał podstawowe wymagania. Jest to niewykonalne i producenci zdają się oślepli na takie potrzeby. Być może grupa odbiorców jest po prostu za mała? Ciężko nad tym debatować, ale mały Pixel 4 jest naprawdę uroczy. Niestety, od razu zaznaczam, że to tylko wizja.

Mały Pixel 4 – kto już szykuje się do zakupu?

Phone Designer niejednokrotnie już nam pokazywał naprawdę interesujące wizję przeróżnych telefonów. Tym razem mamy do czynienia z kolejnym. Niedawno przedstawiałem Wam grafiki, jak może wyglądać Pixel 4. Według Waszych opinii… Google powinno na nowo poszukać swojego własnego ja. Jednak widoczny powyżej mały Pixel 4 jest wręcz idealnym sposobem na wyróżnienie marki. Poniekąd nawiązuje do 3,3-calowego Palm Phone, ale nie dajcie się zmylić, bo powyższa wizja obejmuje 4-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:9. Na grafikach został on zestawiony z 6,4-calowym Pixelem 4 XL, o ile w ogóle ten tak będzie wyglądał.

Zobacz też: Firefox Send, czyli nie bój się wysyłać swoich plików.

Niektórzy dodają, że mały Pixel 4 mógłby w ogóle zrezygnować z aparatu do selfie i byłby jeszcze lepszy. Poniekąd się z tym zgadzam, ale czy faktycznie taki smartfon zdobyłby odpowiednio duże zainteresowanie, aby w ogóle opłacało się go produkować? To wciąż największa zagadka, a skoro takie produkty nie powstają, to coś w tym musi być.

Źródło: Twitter (Phone Designer) • $ROGAL$

  Łukasz, takie „maluchy” nie powstają bo tak sobie producenci wymyślili. Niemal „z dnia na dzień” pozbawili nas smartfonów z wyświetlaczami 5″ i mniej. Tak samo z fizyczna klawiatura qwerty, której jestem wielkim fanem.

  A gdyby tak zrobić takiego „malucha” 4″, ale z rozkładanym wyświetlaczem? No może 4″ to przesada, ale 4,5-5″ to byłby ideał do obsługi jedną ręką i konsumowania treści na większym obszarze po rozłożeniu.

  A jak już taki maluch z jednym wyświetlaczem to marzy mi się taki w obudowie iPoda Toich 2g/3g, tylko z androidem i wyświetlaczem na cały front!

 • Łukasz

  Moja narzeczona byłaby zachwycona takim maluchem bo narzeka że na rynku są tylko same duże kafle.

  • Miłosz Łupiński

   Nie tylko ona, sam czekam na prawdziwego „flagowca” ale w rozmiarze maks 5,5 a najlepiej bliżej 5

 • kadoo

  Współczesne smartfony to kombajny, na których można robić prawie wszystko, łącznie z podłączaniem do monitora, umożliwiające pracę jak na komputerze.
  Potrzebowałbym takiego maleństwa właśnie wtedy kiedy „duży” nie jest potrzebny a ponad 6″ nie jest szczytem wygody na spacerze czy treningu.
  Moim zdaniem firma, która pierwsza zacznie je robić i będą zbudowane na dobrych podzespołach rozbije bank.

 • Shut up and take my money!

 • onlinestandby

  Aparat byłby potrzebny nie do selfie tylko do wideorozmów. Ja np korzystam duzo z wideorozmów.

  • Maslo19

   Dokładniex