Android 4.3 Jelly Bean dla kolejnych urządzeń Sony Xperia

Newsy

xperia-z-header

W ubiegłym tygodniu japońska firma Sony udostępniła ostatnią wersję Jelly Bean’a dla swoich tegorocznych flagowców. Niestety, wśród nich znalazły się jedynie dwa, zaprezentowane niedawno, flagowe modele Z1 i Z Ultra. Jednak po kilku dniach oczekiwania, także i użytkownicy nieco starszych urządzeń będą mogli cieszyć się aktualnym oprogramowaniem.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zapowiedziana dzisiaj przez Japończyków fala aktualizacji obejmie modele: Xperia Z, Xperia ZR, Xperia ZL oraz Xperia Tablet Z. Nowe oprogramowanie, oprócz udogodnień związanych z Androidem 4.3, dodaje do urządzeń program Social Camera (początkowo dostępny jedynie dla Z1), uaktualnione autorskie aplikacje Sony oraz także nowe motywy.

Według informacji przekazanych przez mobilny oddział Sony, paczka z aktualizacją będzie stopniowo udostępniana kolejnym użytkownikom w najbliższym czasie. Czy Wam udało się już zaktualizować Wasze Xperie?

źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x