ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kobiecy Samsung Galaxy S4 Mini La Fleur już w europejskich sklepach

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy
Samsung-Galaxy-S4-Mini-La-Fleur-w

Chociaż rynek urządzeń z Androidem jest niesamowicie różnorodny, nie ma tam zbyt wielu modeli stworzonych z myślą o damskiej części użytkowników. Lukę tę po raz wypełnić próbuje Samsung, wdrażając do sprzedaży damską odmianę pomniejszonej wersji swojego ostatniego flagowca z linii Galaxy.

Styliści, tak jak w przypadku poprzednich urządzeń z tej edycji, postanowili umieścić na obudowie kwiatowe wzory, jednocześnie pamiętając o typowo kobiecej kolorystyce. Galaxy S4 mini La Fleur poza wierzchnią warstwą nie różni się jednak niczym od swojego pierwowzoru. Smartfon posiada więc 4,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości qHD, dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 o taktowaniu 1,7 GHz, aparat 8MPx, 1,5 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej, którą możemy rozszerzyć za pomocą kart microSD oraz akumulator o pojemności 1900 mAh.

Urządzenie w ubiegły weekend zadebiutowało u naszych zachodnich sąsiadów sugerowaną ceną detaliczną wynoszącą 417 Euro, co w przeliczeniu daje około 1750 złotych. Naszym zdaniem jest to nieco zawyżona cena za jedynie nieco zmienioną obudowę, aczkolwiek z całą pewnością właśnie dzięki nim smartfon znajdzie miejsce w niejednej damskiej torebce.

źródło: phonearena.com

Sprawdź najnowsze wpisy