htc desire 400 1

HTC, przedstawiając swoje ostatnie telefony, nie robiło ogromnego zamieszania w okół nich. Głównym powodem takiej rzeczy zapewne był fakt, że nie były to urządzenia z górnej półki tylko modele mało ciekawe i  skierowane dla mniej zamożnego społeczeństwa lub po prostu mniej wymagającego.

Dzisiaj do palety urządzeń Tajwańczyków dołączył kolejny model z serii Desire oznaczony numerkiem „400”. Zgodnie z dotychczasową hierarchią, niska pierwsza cyfra pokazuje, że jest to urządzenie z niższej półki cenowej. Z tym smartfonem wiążą się dwie ciekawe informacje. Pierwszą jest to, że premiera odbyła się jedynie poprzez dodanie tego modelu do bazy na stronach internetowych poszczególnych oddziałów HTC, a druga dotyczy różnych wersji zależnie od regionu.

htc desire 400

Tak oto Desire 400 w Rosji posiada 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 400 z 1GB RAM, 4,3-calowy wyświetlacz przedstawiający obraz w rozdzielczości 800×480, aparat 8MPx i 4GB wbudowanej pamięci. Tymczasem zmieniając lokalizację na Ukrainę, otrzymujemy Desire 400 już ze słabszym 2-rdzeniowym procesorem i aparatem 5MPx. Niemniej jednak, obie strony zgodnie twierdzą, że nowy model HTC posiada dwa gniazda na karty SIM oraz baterię o pojemności 1800 mAh.

Niestety, ale nie wiemy czy w przypadku obu tych wersji pokrywa się również cena, gdyż ta nie została podana. Sam model Desire 400 powinien niedługo pojawić się na rynku i wtedy też tajemnicza wartość zostanie ujawniona.

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.