Alternatywa dla Vertu, czyli Gresso pokazuje model Radical z Androidem na pokładzie

Newsy

2 gresso radical

Rozmawiając o luksusowych telefonach, najczęściej na myśl przychodzi firma Vertu. Niemniej jednak, marka niegdyś należąca do Nokii to nie jedyny wybór dla osób chcących wyróżnić się swoim smartfonem za niewspółmiernie ogromną cenę w stosunku do możliwości.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

gresso radical

Na rynku można znaleźć jeszcze jednego bardzo interesującego pod tym kątem gracza, a jest nim Gresso, które właśnie zapowiedziało model Radical działający pod kontrolą Androida w wersji 4.1.2. Oczywiście – jak przystało na najwyższą półkę – obudowa została wykonana z tytanu, które z kolei jest szlifowane przez cztery godziny. Wrażenie mogą sprawić również same dotykowe klawisze, które – podobnie jak obudowa – zostały wykonane z najwyższej klasy tytanu.

gresso radical 1

 

Na dodatek całe urządzenie składane jest ręcznie, a jego specyfikacja oczywiście nie porywa i prezentuje się następująco:

  • 4,5-calowy wyświetlacz qHD;
  • 4-rdzeniowy procesor nieznanego producenta, taktowany rdzeniem o częstotliwości 1,2GHz;
  • aparat 8MPx;
  • 36GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • wsparcie dla DualSIM;
  • rok gwarancji.

Jednak jeżeli tytanowy model Radical za blisko 5500 zł to dla Was za mało to Gresso przygotowało również dwie inne wersje tego modelu. Obie zostały wykonane z 18-karatowego złota (żółtego lub białego) i kosztują niespełna 7000 zł.

gresso radical 3

Oficjalna prezentacja tego urządzenia ma odbyć się podczas targów CES w styczniu, ale zainteresowanych nabycie Radicala pospieszam, gdyż jest on dostępny w limitowanej ilości 999. sztuk.

 

źródło: GSMArena

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x