Oppo R1 7

Oppo powoli zaczyna być coraz poważniej traktowane na świecie, a główną przyczyną takiego obrotu spraw są coraz śmielsze projekty i rozwiązania firmy. Poznaliśmy model N1, który świetnie nadaje się do robienia zdjęć, a przy okazji można go dostać w wersji z oprogramowaniem CyanogenMod. Niedługo powinniśmy ujrzeć flagowy Find 7, ale to nie wszystko, co Oppo przygotowuje na najbliższe miesiące.

Oprócz urządzeń z górnej półki, Chińska marka powinna bardziej zainteresować się także słuchawkami z niższych segmentów. Oppo to wie i tym samym poznajcie model R1, który wcześniej już pojawił się na naszym portalu, ale teraz został uwieczniony na zdjęciach w wysokiej rozdzielczości, z każdej możliwej strony:

Oppo R1 1 Oppo R1 2 Oppo R1 8 Oppo R1 6 Oppo R1 5 Oppo R1 4 Oppo R1 3 Oppo R1 9

Mimo że R1 jest smartfonem z niższej niż N1 i Find 7 półki to najprawdopodobniej aparat omawianego modelu będzie świetnie nadawał się do robienia zdjęć w nocy. Z tego, co widzimy to na plecach urządzenia znajduje się jedynie dioda LED, a więc Oppo pójdzie podobną drogą, co Nokia przy tworzeniu technologii PureView.

Pozostała specyfikacja R1 ma się opierać na 5-calowym wyświetlaczu 720p, 4-rdzeniowym układzie produkcji MediaTek z 1GB RAM. Wbudowana pamięć – jeszcze nieznanego rozmiaru – będzie mogła zostać rozszerzona za pomocą karty microSD, a sam użytkownik będzie korzystał z Androida w wersji 4.2.2. Całość ma zostać zapakowana w typową dla Oppo, świetnie spasowaną obudowę o grubości 7,1mm.

Tradycyjnie już dla plotek, nie znamy daty premiery ani ceny nadchodzącej słuchawki. Niemniej jednak, Oppo nie może chwalić się cenami jak inne firmy również z Chin.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.