Oppo R1 – tani model Chińczyków pozuje do zdjęć

Newsy

Oppo R1 7

Oppo powoli zaczyna być coraz poważniej traktowane na świecie, a główną przyczyną takiego obrotu spraw są coraz śmielsze projekty i rozwiązania firmy. Poznaliśmy model N1, który świetnie nadaje się do robienia zdjęć, a przy okazji można go dostać w wersji z oprogramowaniem CyanogenMod. Niedługo powinniśmy ujrzeć flagowy Find 7, ale to nie wszystko, co Oppo przygotowuje na najbliższe miesiące.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Oprócz urządzeń z górnej półki, Chińska marka powinna bardziej zainteresować się także słuchawkami z niższych segmentów. Oppo to wie i tym samym poznajcie model R1, który wcześniej już pojawił się na naszym portalu, ale teraz został uwieczniony na zdjęciach w wysokiej rozdzielczości, z każdej możliwej strony:

Oppo R1 1 Oppo R1 2 Oppo R1 8 Oppo R1 6 Oppo R1 5 Oppo R1 4 Oppo R1 3 Oppo R1 9

Mimo że R1 jest smartfonem z niższej niż N1 i Find 7 półki to najprawdopodobniej aparat omawianego modelu będzie świetnie nadawał się do robienia zdjęć w nocy. Z tego, co widzimy to na plecach urządzenia znajduje się jedynie dioda LED, a więc Oppo pójdzie podobną drogą, co Nokia przy tworzeniu technologii PureView.

Pozostała specyfikacja R1 ma się opierać na 5-calowym wyświetlaczu 720p, 4-rdzeniowym układzie produkcji MediaTek z 1GB RAM. Wbudowana pamięć – jeszcze nieznanego rozmiaru – będzie mogła zostać rozszerzona za pomocą karty microSD, a sam użytkownik będzie korzystał z Androida w wersji 4.2.2. Całość ma zostać zapakowana w typową dla Oppo, świetnie spasowaną obudowę o grubości 7,1mm.

Tradycyjnie już dla plotek, nie znamy daty premiery ani ceny nadchodzącej słuchawki. Niemniej jednak, Oppo nie może chwalić się cenami jak inne firmy również z Chin.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x