Oppo kolejną zapowiedzią Find 7 zdradza jeden element ze specyfikacji

Newsy

oppo find 7
Przywykliśmy już do tego, że Oppo przed premierą danego urządzenia podsyca atmosferę swoimi licznymi zapowiedziami. Spora ilość z nich skupia się na ujawnianiu poszczególnych elementów ze specyfikacji danego modelu. Tak też się dzieje w przypadku nadchodzącego flagowego smartfonu Chińczyków.

Wiele zawirowań przeszły już dane techniczne omawianej słuchawki Find 7. Głównym elementem, który przez długi czas zmieniał swoje wartości była rozdzielczość wyświetlacza. Dzięki tweetowi Oppo, wszystko jest już wiadome:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Chińczycy nawiązują do historii, która jasno pokazuje, że to Oppo z modelem Find 5 jako pierwsze wprowadziło do świata mobilnych technologii rozdzielczość FullHD w wyświetlaczach. Następna granica – 2K (QHD) – zostanie najprawdopodobniej pokonana przez Vivo Xplay 3S. Niemniej jednak, Find 7 również będzie wyświetlał taką samą ilość pikseli na ekranie. Niestety, ale wciąż jest nieznana jego przekątna. Dotychczasowo zostały zaprzeczone dwie możliwości: 5,7 i 7 cali. Zapewne któraś z kolejnych zapowiedzi przybliży nam tę wartość.

Oppo Find 7 ma być flagowym smartfonem firmy. Oznacza to najlepsze podzespoły, ale brak informacji o przybliżonym terminie premiery nie pozwala wskazać nawet domniemanej specyfikacji omawianego urządzenia. Pozostaje czekać.

 

źródło: twitter.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x