Sony nareszcie udostępnia aktualizację dla swoich flagowych smartfonów

Newsy

sony-xperia-z-ultra-1dasdMimo że użytkownicy urządzeń z linii Nexus Experience już od kilkunastu dni mogą cieszyć się najnowszym Androidem KitKat, to wiele telefonów z najwyższej półki nadal nie doczekało się jeszcze nawet aktualizacji do poprzedniej wersji systemu z zielonym robocikiem w logo. Wśród tych urządzeń znajdują się także i flagowce smartfony firmy Sony – Xperia Z1 oraz Xperia Z Ultra. Ku radości ich posiadaczy producent postanowił jednak nareszcie udostępnić im nowe oprogramowanie.

W dostarczanej obecnie do urządzeń aktualizacji firmware, programiści japońskiego giganta postanowili między innymi poprawić zabezpieczenia telefonu, zintegrować nowe wersje autorskich aplikacji, polepszyć integrację funkcji multimedialnych z chmurą oraz dodać kilka nowych motywów UI. Oprócz tego Xperia Z Ultra otrzymała eksluzywną funkcję Z1 – Sony Smart Social Camera, która ma pozwolić jeszcze lepiej wykorzystać możliwości fotograficzne phabletu. Oprócz tego Xperie zyskały najważniejsze usprawnienia Androida 4.3, czyli wsparcie dla OpenGL 3.0, Bluetooth Low Energy, poprawki dotyczące wyświetlania powiadomień oraz wiele innych.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Oprogramowanie powinno być już dostępne na terenie naszego kraju, więc jeśli udało się wam zaktualizować wasze urządzenia, to pozostawcie nam stosowną informację w komentarzu.

źródło: androidcentral.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x