Android 4.3 już dostępny dla pomniejszonej wersji HTC One

Newsy

htc_one_mini_43W ostatnim czasie koncern HTC stara się jak najbardziej przypodobać obecnym, a także i nowym, potencjalnym klientom. Po szybkim udostępnieniu Androida 4.4 dla HTC One, producent postanowił również zadbać o użytkowników pomniejszonej wersji – One Mini, bowiem jeszcze w tym tygodniu posiadacze One Mini powinni otrzymać Jelly Bean’a dla swojego smartfona.

Oprogramowanie oznaczone numerem 2.12.401.1 powoli zaczyna być dostępne dla coraz większej ilości niebrandowanych smartfonów z europejskiej dystrybucji i już niebawem powinno być również gotowe do pobrania dla polskich posiadaczy HTC One Mini. Update ważący ponad 600MB oprócz uaktualnienia do Androida w wersji 4.3, wnosi również na telefony użytkowników odnowioną nakładkę Sense UI 5.5, zawierającą między innymi: możliwość wyłączenia widżetu BlinkFeed, nową aplikację galerii, ulepszoną funkcję Video Highlights oraz kilka usprawnień z zakresu wielozadaniowości.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Czy Wam już udało się zaktualizować Wasz telefon?

źródło: gsmarena.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x