Elastyczne szkło

Nowy patent Samsunga przedstawia składany smartfon inny niż wszystkie

Newsy

Samsung pokazał już jakiś czas temu swojego składanego smartfona. Galaxy Fold, bo o nim mowa, został raczej ciepło przyjęty, jednak jego cena odstraszyła wielu potencjalnych klientów, czemu ani trochę się nie dziwię. Jak się okazuje, Samsung wcale nie zamierza spocząć na laurach i w przyszłości z pewnością wyda kolejny składany smartfon. Dziś przyjrzymy się patentowi urządzenia tego typu, którego Samsung zarejestrował już we wrześniu ubiegłego roku.

Patent Samsunga na składany smartfon, który naprawdę się wyróżnia

Powiedzmy sobie szczerze: na chwilę obecną wszystkie składane smartfony są na swój sposób unikalne. Wspomniany patent przedstawia jednak urządzenie, które wychodzi przed szereg. Zresztą, spójrzcie sami na te szkice:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Chcesz kupić Galaxy S10? Koniecznie sprawdź jego pudełko, zanim za niego zapłacisz

Jak możecie dostrzec na powyższych szkicach, ekran składanego smartfona według Samsunga ma ekran zginany do zewnątrz. Tak, dobrze widzicie. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania w rzeczywistości, jednak o Galaxy Fold mówiłem podobnie i zdanie zmieniłem. Spoglądając na wspomniane szkice odnoszę także wrażenie, że nawet po rozwinięciu urządzenie te pozostaje w miarę kompaktowe. Niestety niewiele więcej możemy wywnioskować. Co więcej, nie wiadomo nawet, czy taki sprzęt kiedykolwiek wejdzie do produkcji, bo patenty często już na zawsze pozostają patentami. A Wy co sądzicie o tym pomyśle Koreańczyków? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x