xperia z1 f sony

Jedną z najnudniejszych i najgorszych rzeczy w świecie mobilnych technologii to jej poznanie na długo przed oficjalną premierą. Wiemy z czym będziemy mieć do czynienia, ale nie posiadamy własnych odczuć z użytkowania danego urządzenia. Tak też jest z pomniejszoną wersja Xperii Z1, o której słyszymy od dawna.

Co prawda, Japończycy znają już Xperię Z1 f, ale my jesteśmy w Europie i dla nas nie powstał jeszcze model, na który czeka bardzo duża grupa osób – flagowe podzespoły z niedużym wyświetlaczem. Niemniej jednak, wiemy że Sony szykuje globalną wersję Z1 f, znamy termin najbliższej konferencji  i przypuszczamy, że to właśnie targi CES 2014 będą tą chwilą, w której Z1S zostanie oficjalnie przedstawiona. To zdaje się potwierdzać – do Federalnej Komisji Łączności trafiło urządzenie z nazwą kodową Anami. Nie trudno się domyślić, że to właśnie pomniejszona wersja Honami, a więc Xperia Z1S. Pomyślne przejście przez wszystkie testy daje zielone światło Japończykom na prezentację omawianego modelu podczas konferencji, która – według przecieków – odbędzie się dzień przed rozpoczęciem targów Consumer Electronics Show, a więc 6. stycznia.

Specyfikacja Z1S jest identyczna, co pełnowymiarowego, flagowego modelu Sony. Zmianie uległy jedynie wyświetlacz i bateria – interesuje Was wciąż ten model?

 

źródło: TheDroidGuy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.