Sony Anami trafia do FCC – Xperia Z1S coraz bliżej

Newsy

xperia z1 f sony

Jedną z najnudniejszych i najgorszych rzeczy w świecie mobilnych technologii to jej poznanie na długo przed oficjalną premierą. Wiemy z czym będziemy mieć do czynienia, ale nie posiadamy własnych odczuć z użytkowania danego urządzenia. Tak też jest z pomniejszoną wersja Xperii Z1, o której słyszymy od dawna.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Co prawda, Japończycy znają już Xperię Z1 f, ale my jesteśmy w Europie i dla nas nie powstał jeszcze model, na który czeka bardzo duża grupa osób – flagowe podzespoły z niedużym wyświetlaczem. Niemniej jednak, wiemy że Sony szykuje globalną wersję Z1 f, znamy termin najbliższej konferencji  i przypuszczamy, że to właśnie targi CES 2014 będą tą chwilą, w której Z1S zostanie oficjalnie przedstawiona. To zdaje się potwierdzać – do Federalnej Komisji Łączności trafiło urządzenie z nazwą kodową Anami. Nie trudno się domyślić, że to właśnie pomniejszona wersja Honami, a więc Xperia Z1S. Pomyślne przejście przez wszystkie testy daje zielone światło Japończykom na prezentację omawianego modelu podczas konferencji, która – według przecieków – odbędzie się dzień przed rozpoczęciem targów Consumer Electronics Show, a więc 6. stycznia.

Specyfikacja Z1S jest identyczna, co pełnowymiarowego, flagowego modelu Sony. Zmianie uległy jedynie wyświetlacz i bateria – interesuje Was wciąż ten model?

 

źródło: TheDroidGuy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x