nexus 5 zmian

Ciężko producentom jest stworzyć urządzenie idealne od razu po premierze. W trakcie sprzedaży, wiele modeli dostaje multum poprawek. Większość z nich jest opartych na oprogramowaniu, ale jest także sporo przypadków zmian fizycznych elementów i tak właśnie stało się z najnowszym smartfonem Google przygotowanym przez LG.

Nexus 5 jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo słuchawek. To jednak nie sprawia, że jest to produkt idealny. Ma swoje wady, które szybko wyszły na wierzch dopiero po rozpoczęciu sprzedaży. Kwestia błędów w oprogramowaniu została już w większości naprawiona i najnowszym systemem jest Android 4.4.2 wnoszący sporo niewidocznych na pierwszy rzut oka poprawek. Jednak nowy smartfon z serii Nexus miał również swoje problemy natury fizycznej. Te również są poprawiane. Tak oto zostały wprowadzone następujące zmiany:

  • naprawiono nieprzyjemne krawędzie; 

nexus 5 zmiana

  • nowe przyciski niewydające nieprzyjemnych odgłosów;

nexus 5 zmiany

  • nowa tacka na kartę SIM;
  • grubsze dziurki umożliwiające przedostanie się dźwięku do mikrofonu i z głośnika.

Są to stosunkowo drobne zmiany, ale zdecydowanie wpływające na plus w ocenie całego urządzenie. Wiele osób narzekało głównie na ten ostatni element, czyli kratkę zasłaniającą mikrofon i głośnik.

Nowe modele już powinny trafić do sprzedaży, ale z pewnością jeszcze znajdują się w niej urządzenia przed tym drobnym liftingiem.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.