Nexus 5 przechodzi drobne, fizyczne zmiany poprawiające komfort użytkowania

Newsy

nexus 5 zmian

Ciężko producentom jest stworzyć urządzenie idealne od razu po premierze. W trakcie sprzedaży, wiele modeli dostaje multum poprawek. Większość z nich jest opartych na oprogramowaniu, ale jest także sporo przypadków zmian fizycznych elementów i tak właśnie stało się z najnowszym smartfonem Google przygotowanym przez LG.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nexus 5 jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo słuchawek. To jednak nie sprawia, że jest to produkt idealny. Ma swoje wady, które szybko wyszły na wierzch dopiero po rozpoczęciu sprzedaży. Kwestia błędów w oprogramowaniu została już w większości naprawiona i najnowszym systemem jest Android 4.4.2 wnoszący sporo niewidocznych na pierwszy rzut oka poprawek. Jednak nowy smartfon z serii Nexus miał również swoje problemy natury fizycznej. Te również są poprawiane. Tak oto zostały wprowadzone następujące zmiany:

  • naprawiono nieprzyjemne krawędzie; 

nexus 5 zmiana

  • nowe przyciski niewydające nieprzyjemnych odgłosów;

nexus 5 zmiany

  • nowa tacka na kartę SIM;
  • grubsze dziurki umożliwiające przedostanie się dźwięku do mikrofonu i z głośnika.

Są to stosunkowo drobne zmiany, ale zdecydowanie wpływające na plus w ocenie całego urządzenie. Wiele osób narzekało głównie na ten ostatni element, czyli kratkę zasłaniającą mikrofon i głośnik.

Nowe modele już powinny trafić do sprzedaży, ale z pewnością jeszcze znajdują się w niej urządzenia przed tym drobnym liftingiem.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x