Sony planuje konferencję 6. stycznia w Nowym Jorku – Xperia Z1S?

Newsy

sony_logo_720

Zgodnie z jednym z moich ostatnich wpisów, rozpoczął się okres wysyłania zaproszeń na konferencje, podczas których zostaną ujawnione mobilne urządzenia. Wszystko to ma mieć miejsce na targach Consumer Electronics Show, które zaczynają się już 7. stycznia i trwać będą przez 4 dni.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Sony również szykuje coś na tę okazję. Ujawnione zaproszenie na konferencję prasową ustanawia dzień 6. stycznia za premierę nowego urządzenia (lub kilku) przez Japończyków. Oficjalnie firma jeszcze nikogo nie zaprosiła, gdyż poniższa wiadomość dostała się nieoficjalnie do Internetu, ale niedługo Sony powinno rozesłać odpowiednią informację do mediów.

sony press ces

Co ciekawe, Japończycy planują swoją konferencję na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów CES – 6. stycznia (podobnie jak Asus). Na 45-minutowym spotkaniu może zostać przedstawionych kilka urządzeń, a wśród najbardziej prawdopodobnych jest Xperia Z1S – znana przez wszystkich od dłuższego czasu, ale globalnie niedostępna. Kolejnym domysłem w kwestii nowego modelu jest Z Ultra w wersji „tylko WiFi”. Dalej mamy już zdecydowanie mniej prawdopodobną możliwość – następca Z1 (Sirius), o którym pisaliśmy pewien czas temu. Ostatnia wersja powinna odpaść ze względu na czas przez jaki Honami uchodziłoby za flagowy model Sony.

Więcej prawdopodobnych informacji zapewne poznamy oglądając oficjalne zaproszenie Japończyków. To już niedługo powinno pojawić się oficjalnie w Internecie.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x