Asus zaprasza na konferencję 6. stycznia do Nowego Jorku szykując coś „niesamowitego”

Newsy

asus ces

Połowa grudnia już powoli za nami, a to oznacza nieubłagane przybliżanie się do końca roku kalendarzowego. Razem z nadejściem stycznia, można rozpocząć odliczanie do otwarcia targów Consumer Electronics Show, na których powinniśmy poznać bardzo ciekawe urządzenia przedstawiające trendy dotyczące mobilnych urządzeń na kolejne kilka miesięcy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Skoro jest już prawie połowa grudnia to najwyższy czas zaprosić media na odpowiednie konferencje. Pierwszy taki ruch wykonała tajwańska firma Asus, która – zgodnie z powyższą grafiką – szykuje coś „niesamowitego”. Niestety, ale brakuje nawet zbliżonej informacji o czym może być mowa. Patrząc na ofertę tego producenta, nie możemy mieć pewności nawet, co do typu urządzenia – Asus w swojej ofercie ma praktycznie wszystko: smartfony, tablety, laptopy i przede wszystkim przeróżne hybrydy. Według plotek, tym czymś „niesamowitym” ma być tablet. Precyzyjniej rzecz biorąc, tani tablet. Obecnie w ofercie Asusa najtańszą propozycją jest półroczny MeMoPad toteż wypadałoby go odświeżyć dając nowe podzespoły i zaoferować całość za jeszcze mniejszą kwotę. Jednak równie dobrze może to być smartfon, co już samo w sobie byłoby czymś „niesamowitym”, gdyż Asus nie jest zbytnio znany z tego typu urządzeń.

Mimo wszystko, powyższe informacje na temat nadchodzącego urządzenia to tylko i wyłącznie domysły. Według Was, co powinien Asus przedstawić za niecały miesiąc w Nowym Jorku?

 

źródło: Android Beat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x