oppo find 7

Oppo jest jedną z kilku chińskich firm, które odrywają się od swoich stereotypowych korzeni. Oferują one wyjątkowe urządzenia, które zachwycają nie tylko swoimi parametrami, ale również ekskluzywnymi możliwościami. Niemniej jednak, liczba interesujących propozycji od Oppo nie jest zbyt duża toteż zapowiada się jej zwiększenie.

Od dłuższego czasu czekamy na pojawienie się konkretnych informacji dotyczących modelu Find 7 – rozwinięcia świetnego smartfonu Find 5, który miałby stanowić flagową słuchawkę firmy. Dzisiaj oficjalnie Chińczycy zapowiedzieli ją jako „będącą w drodze”. Tym razem możemy podać z dużą dozą prawdopodobieństwa specyfikację tego topowego urządzenia. Podzespoły Find 7 powinni opierać się na:

  • 5,7-calowym wyświetlaczu prezentującym obraz w rozdzielczości 2K;
  • 4-rdzeniowy układ Snapdragon 805 z 3GB RAM;
  • aparaty: 13MPx tył, 5MPx przód;
  • bateria o pojemności 4000mAh;
  • wsparcie dla LTE.

Znając Oppo, możemy spodziewać się również czegoś wyjątkowego w stylu dodatkowego dotykowego panelu zlokalizowanego na plecach urządzenia (jak w modelu N1) o czym z czasem powinniśmy zostać poinformowani w tradycyjny dla tej chińskiej firmy sposób – poprzez grafiki wypuszczane do Internetu.

Jednak jeżeli liczycie na atrakcyjny cenowo telefon to – niestety – Oppo odbiega od tej chińskiej tradycji – ich urządzenia nie należą do tanich, co najlepiej widać po niedawno wprowadzonym do globalnej sprzedaży modelu N1.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.