Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie, organizowanym wspólnie z firmą Navigon – producentem oprogramowania do nawigacji na Androida.

Przejdźmy jednak do tego, co najciekawsze, czyli… nagrody!

  • Miejsce pierwsze: pełna wersja oprogramowania MobileNavigator Europe (nawigacja z mapami całej Europy) o wartości prawie 400zł + oryginalny uchwyt samochodowy z ładowarką firmy Navigon do telefonu Samsung Galaxy S o wartości 200zł + smycz Android.com.pl.
  • Miejsce drugie: pełna wersja oprogramowania MobileNavigator Europe (nawigacja z mapami całej Europy) o wartości prawie 400zł + oryginalny uchwyt samochodowy z ładowarką firmy Navigon do telefonu Samsung Galaxy S o wartości 200zł.
  • Miejsce od trzeciego od trzynastego: pendrive 2GB z logiem Navigon

Co trzeba zrobić aby wygrać?
To proste, jednak będzie wymagało nieco Twojego zaangażowania. Jest to konkurs na „alternatywnego lektora nawigacyjnego”. Czyli dla przykładu nagrywamy plik audio o długości powiedzmy 60 sekund przedstawiający daną sytuację na drodze, z nami w formie lektora (całkowita dowolność pomysłów). Możliwość inwencji własnej, dodawania efektów, mutacji głosu – mile widziane nagrania z nutką humoru.

Gotowy materiał zamieszczamy na dowolnej stronie (np. wrzuta.pl) i podajemy link w komentarzu pod tym wpisem.
Jury konkursowe złożone z redaktora Android.com.pl oraz przedstawiciela firmy Navigon wybierze najciekawsze nagrania i przyzna nagrody.

Konkurs trwa od 8 do 22 kwietnia 2011 roku.

Uwaga – aby wyeliminować wszelkie próby wyłudzeń w konkursie będą brały udział jedynie komentarze z zarejestrowanych kont.
Sponsorem nagród w konkursie jest polski oddział firmy Navigon.

Zapraszamy do zabawy!

Osoby bezpośrednio związane z organizatorem, administracja, moderacja forum nie mogą brać udziału w konkursie. Organizator ma prawo wprowadzać zmiany w regulaminie w dowolnym momencie.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).