samsung galaxy j teaser

Producenci urządzeń mobilnych coraz częściej wprowadzają nowe produkty na wyłączność na pewne rynki sprzedaży. Taka sytuacja obecnie ma miejsce z Sony Xperią Z1 f, na którą poluje bardzo wiele osób z całego świata ze względu na swoje rozmiary i zaawansowaną technologię. Jednak to nie jest zagrywka tylko i wyłącznie Japończyków.

Dzisiaj Samsung zaprezentował film na YouTube’ie, który zapowiada tajemnicze urządzenie oznaczone jako „Właśnie dla Ciebie”. Koreańczycy tym samym zaznaczają najważniejsze aspekty ich nadchodzącego smartfonu:

Powyższy film sprawia wrażenie jakbyśmy mieli poznać pierwszy od długich lat telefon Samsunga z zaawansowanym systemem operacyjnym, którego obudowa zostanie wykonana z metalowych materiałów. O takiej słuchawce słyszymy od dłuższego czasu, ale nie spodziewaliśmy się jej tak szybko – szczególnie, że jesteśmy w stanie powiedzieć, co to za urządzenie. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najprawdopodobniej plastikowy Galaxy J – model, który dotychczas pojawił się w Korei na wyłączność jednego z operatorów. W tym wypadku znamy również całą specyfikację urządzenia, która zawiera wszystkie topowe podzespoły: Snapdragon 800 z 3GB RAM, 5-calowy wyświetlacz SAMOLED FullHD, aparat 20MPx (z optyczną stabilizacją obrazu), baterię o pojemności 2600mAh oraz wsparcie dla sieci LTE (z LTE-A). Podsumowując: połączenie Galaxy S4 i Note’a 3.

Szczegóły dotyczące powyższego smartfonu powinny zostać już jutro ujawnione – na to wskazuje widoczna godzina trzynasta na Galaxy Gearze z jutrzejszą datą. Spodziewajmy się globalnej premiery Galaxy J.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.