ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Grafika prasowa Asusa Padfone Mini na 4 dni przed premierą trafia do Internetu

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
asus padfone mini

Dzisiejszym producentom – i to nie tylko z mobilnego rynku sprzedaży – ciężko dotrzymać tajemnic dotyczących nadchodzących urządzeń. Środki masowego przekazu sprawiają, że w jedną chwilę niespodzianka ujawniana jest na długo przed oficjalną premierą.

W przypadku mobilnego rynku, głównym środkiem plotek, których przeważającą tematyką są smartfony i tablety, jest Internet. Niedługo zbliża się premiera Padfone’a Mini, o którym wiemy już naprawdę wiele toteż brakujące informacje coraz szybciej są nieoficjalnie ujawniane. Tym razem to Evan Blass przedstawił nam wygląd pomniejszonej hybrydy Asusa, której premiera ma mieć miejsce 11. grudnia:

Widząc powyższe grafiki prasowe, możemy potwierdzić wcześniejsze domniemania dotyczące specyfikacji omawianego urządzenia. Wyświetlacz smartfona: 4,3-cala qHD, tablet: 7 cali o nieznanej jeszcze rozdzielczości. Sam design obu części zestawu nawiązuje do pierwowzoru, ale odnoszę wrażenie, że jest on mniej ekskluzywny i elegancki.

Wciąż główną niewiadomą pozostaje cena, która będzie decydować o sukcesie tego urządzenia. Pełnowymiarowy Padfone swoją ceną mógł odstraszyć wielu potencjalnych nabywców. To dla nich powstaje wersja Mini i właśnie jej wartość rynkowa może sprawić, że hybryda Asusa odniesie sukces na świecie. Poczekajmy do najbliższej środy – Tajwańczycy zwykle podają ceny na prezentacjach.

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy