ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung przedstawia Galaxy Win Pro – smartfon ze średniej półki

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy win pro

Mania Samsunga polegająca na tworzeniu ogromnej ilości modeli smartfonów trwa w najlepsze. Po niezbyt zrozumiałej prezentacji Galaxy Core Plus, który notabene jest słabszy od Core, przyszła pora na kolejny – nie do końca zrozumiały – ruch Koreańczyków.

samsung galaxy win pro 3

Samsung Galaxy Win Pro – taką słuchawkę dzisiaj lider sprzedaży na mobilnym rynku przedstawił. Jest to oczywiście – mogłoby się wydawać – rozszerzenie Galaxy Win. W praktyce jednak wygląda to następująco. Sam wyświetlacz został zmniejszony i jego przekątna wynosi 4,5-cala (Win – 4,7). Na szczęście rozdzielczość została zwiększona do qHD (Win – WVGA). Również akumulator został rozszerzony o dodatkowe 100mAh i ogólna pojemność wynosi 2100mAh. Z kolei to, co znajdziemy we wnętrzu urządzenia pozostało praktycznie niezmienione – dalej mamy do czynienia z tym samym 4-rdzeniowym układem (1,2GHz) oraz aparatem 5MPx. Zabrakło jednak informacji dotyczących wbudowanych pamięci. Zapewne RAM nie został zmieniony i wynosi 1GB. Podobnie sytuacja może wyglądać w przypadku ilości miejsca dla użytkownika – 8GB.

samsung galaxy win pro 2

Galaxy Win Pro trafił na chińską stronę producenta i zapewne tam będzie z początku oferowany. Jednak produkty Samsunga można znaleźć już niemalże w każdym segmencie. Przy wyborze telefonu, niezależnie od kategorii, z pewnością znajdziecie już przynajmniej jeden model koreańskiej firmy.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy