[Wideo] Deweloperzy z XDA uruchomili Honeycomba na Samsung Galaxy Tab

Newsy

Galaxy_Tab

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Samsung Galaxy Tab – pierwszy dobry tablet z Androidem i poważniejszy konkurent dla iPada – został ostatnio trochę zaniedbany; wysyp nowych, dwurdzeniowych tabletów z Honeycombem, klawiaturami i innymi „bajerami” sprawił, że nikt już nie interesuje się tym całkiem nieźle wykonanym tabletem. Do tego pojawiły się informacje, że nie dostanie on oficjalnej aktualizacji do Honeycomba, co na pewno sławy mu nie przysporzyło, jako że miodowa edycja Androida jest zbudowana pod tablety.

Tymczasem developerom z XDA (bez których scena Androida byłaby dużo uboższa) udało się uruchomić Androida 3.0 na tym 7 calowym tablecie.

Naturalnie nie wszystko może być idealne – na razie system nie działa zbyt stabilnie i tylko na wersji CDMA tabletu (czyli tej dostępnej u Amerykańskich operatorów Sprint i Verizon). Cóż, liczmy na to, że to dopiero początek i chłopaki z XDA nie poddadzą się łatwo.

Posiadacze Tabów mogą śledzić ten wątek na XDA – być może wydanie na pozostałe wersje tabletu już za rogiem.

[Aktualizacja] Wideo:

{youtube}vexQ49Iz7Ec{/youtube}

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x