Android 4.4.1 także dla innych urządzeń z linii Nexus

Newsy

nexus_logo_banner

Wczorajszego wieczoru informowaliśmy Was o nadchodzącej aktualizacji dla Nexusa 5, która ma w dużej mierze poprawić jakość zdjęć w nowym flagowców Google’a. Nie będzie on jednak jedynym urządzeniem, do którego trafi Android w wersji 4.4.1.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Aktualizacja będzie już niebawem stopniowo udostępniana także i dla innych urządzeń z linii Nexus. Początkowo trafi ona do użytkowników Nexusa 4 oraz Nexusa 7 2013 w wersji LTE. Z naszych pierwszych wrażeń oraz informacji zebranych od innych użytkowników wynika jednak, że nie wprowadza ona żadnych poważniejszych zmian, jak w przypadku Nexusa 5. Update prawdopodobnie obejmuje jedynie zestaw drobnych usprawnień i poprawek, likwidujących ewentualne bugi..

Jeśli jednak nie chcecie czekać na aż koncern z Mountain View udostępni oficjalnie OTA, to przygotowaliśmy dla Was linki, z których będziecie mogli pobrać update, a następnie wgrać go do Waszego urządzenia przy pomocy narzędzia adb.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x