Nowy Black Shark z certyfikatem CCC

Poznaliśmy datę premiery nowego smartfona dla graczy od Xiaomi

Newsy

Smartfony dla graczy wbrew powszechnej opinii wydają się mieć wzięcie, czego doskonałym dowodem jest Xiaomi Black Shark 2, bo przecież gdyby poprzednik się nie sprzedał, to następcy raczej by nie było. Wczoraj pisałem, że wspominany smartfon pojawi się także w mocniejszej wersji, która będzie posiadała aż 12 GB RAM-u. Wspomniałem też, że data premiery tego urządzenia to najprawdopodobniej koniec kwietnia, jednak jak się okazało, zadebiutuje ono znacznie wcześniej.

Data premiery Xiaomi Black Shark 2 ujawniona

„Dobrą nowiną” podzielił się nikt inny, jak samo Xiaomi. Data premiery tytułowego smartfona została zawarta na plakacie, którego zobaczyć możecie poniżej.

xiaomi black shark 2

Zobacz także: Jaki smartfon był najwydaniejszy w lutym według benchmarka AnTuTu?

Możemy tu wyczytać, że Xiaomi Black Shark 2 zadebiutuje już za półtora tygodnia, 18 marca. Przyznam, że jestem nieco zaskoczony, że Chińczycy zdecydowali się na ujawnienie swojego nowego dziecka tak wcześnie. Dla przypomnienia: Black Shark 2 będzie dostępny w dwóch wersjach, z 8 i 12 GB RAM. Całość dopełni mocarny Snapdragon 855. Sprzęt będzie działał na Androidzie 9 Pie. Tak samo jak w poprzedniku możemy się tu spodziewać zaawansowanego układu chłodzenia, który pozwoli na komfortową rozgrywkę nawet w najbardziej wymagających grach. Pozostała specyfikacja wciąż pozostaje wielką niewiadomą, zresztą tak samo jak cena. Na szczęście wszystkiego dowiemy się już wkrótce.

Źródło: phonerena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x