xiaomi black shark 2 specyfikacja

Najmocniejsza wersja Xiaomi Black Shark 2 zawitała do Geekbench

Newsy

Xiaomi Black Shark to całkiem udany smartfon dla graczy od Chińczyków. Smartfon musiał się sprzedać dobrze, bo jego następca jest już w drodze. Wbrew moim przekonaniom, smartfony dla graczy mają jednak jakiś sens, bo ludzie po prostu je kupują. Jeśli interesuje Was Black Shark 2, to jego mocniejsza wersja właśnie wylądowała w Geekbench, dzięki czemu poznaliśmy jego częściową specyfikację.

Xiaomi Black Shark 2 będzie naprawdę mocarny

Black Shark 2 mimo swojej nazwy będzie już trzecim smartfonem dla graczy od Xiaomi. Spekuluje się, że wspomniane urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już pod koniec kwietnia, jednak gigant jakim bez wątpienie jest Xiaomi, nie zdradził oficjalnie żadnych informacji o specyfikacji Black Sharka 2. Dziś jednak poznaliśmy część „wnętrzności” mocniejszej wersji dzięki Geekbench. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

blackshark 2 geekbench

Zobacz także: Źle się dzieje w HTC – firma zamierza rozmienić się na drobne

Jak można wyczytać z powyższego zrzutu ekranu, Xiaomi Black Shark 2 pojawi się także w wersji ze Snapdragonem 855 i 12 GB RAM-u na pokładzie (zadebiutuje także wariant z 8 GB RAM). Wcześniej chodziły już plotki o takiej konfiguracji, jednak teraz mamy swojego rodzaju potwierdzenie. Warto jeszcze wspomnieć, że Black Shark 2 będzie miał wbudowany system chłodzenia cieczą, dzięki czemu smartfon nie powinien się przegrzewać nawet przy najbardziej wymagających grach. Na chwilę obecną nie znamy pozostałej specyfikacji tego sprzętu. Jeśli jednak jego premiera rzeczywiście odbędzie się pod koniec kwietnia, to zapewne wkrótce ją poznamy.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x