nokia 2

Nokia 2 w końcu otrzymuje Androida 8.1 Oreo

Newsy

Nokia 2 to smartfon z 2017 roku z absolutnie najniższej półki. Podzespoły tego sprzętu są tak słabe, że raczej nie zadowolą się nim nawet ci najmniej wymagający. Wspomniany smartfon zadebiutował z Androidem 7.1.1 Nougat na pokładzie, jednak teraz otrzymał wreszcie upragnioną aktualizację do Androida 8.1 Oreo.

Nokia 2 z aktualizacją do Androida 8.1 Oreo

Nokai 2

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nokia 2 pierwotnie miała otrzymać aktualizację do Androida 8.0 Oreo, jednak plany się zmieniły i postanowiono od razu udostępnić użytkownikom tego smartfona Androida 8.1 Oreo. HMD obiecało, że wprowadzi w tej aktualizacji ulepszenia zarządzania pamięcią z Androida Go, jednak w ostatecznym rozrachunku okazało się to niemożliwe. W czerwcu ubiegłego roku została wydana beta Androida 8.1 dla tego smartfona, a więc osoby, które w niej uczestniczyły powinny w najbliższym czasie otrzymać stosowne powiadomienie o możliwości instalacji nowego oprogramowania. Z kolei ci, którzy w becie nie brali udziału muszą zarejestrować się na stronie Nokii, by otrzymać opisywaną aktualizację.

Zobacz także: Co by było, gdyby Chiny nas szpiegowały?

Należy zaznaczyć, że aktualizując Nokię 2 do Androida 8.1 Oreo musisz liczyć się z kilkoma nowymi funkcjami, a także z zauważalnym spadkiem wydajności urządzenia. Jeśli korzystasz z tego smartfona to musisz zadać sobie pytanie, na czym zależy Ci bardziej – płynności, czy nowych funkcjach.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x