Na pewno każdy z Was zauważył znaczące zmiany na naszych serwisach. Zmieniło się nasze logo – obecnie jest niebieskie Windows Phone. Właśnie tym wizualnym akcentem chcemy rozpocząć przemianę Android.com.pl w portal zajmujący się tylko i wyłącznie tematyką Windows Phone.

Czym jest to podyktowane?

Przede wszystkim zespół Android.com.pl jednogłośnie stwierdził, że blokowanie bootloaderów przez Motorolę i Sony Ericssona jest posunięciem poniżej pasa, na które Google nigdy nie powinno przyzwolić. To w końcu on tu dyktuje warunki.

Zapowiedź firmy z Mountain View o nie udostępnieniu źródeł Honeycomba jeszcze bardziej utwierdziła nas w przekonaniu, że trzeba raz na zawsze położyć temu kres.

 

Ostatecznym gwoździem do trumny są jednak aktualizacje i support producentów – a właściwie jego brak po około połowie roku od wydania urządzenia. Według nas Google powinno w jakiś sposób przynajmniej spróbować zmusić do update’u ‘starszych’ modeli, zamiast przyzwalać na produkcje nowych, chwalących się ‘nową wersją systemu’.

Mówimy temu wszystkiemu asertywnie NIE! Android.com.pl w ciągu 2 tygodni zmienia się serwis o tematyce Windows Phone!

 

Z tej okazji zapraszamy również pasjonatów WP do pomocy. W większości nasz zespół od 3 lat używa wyłącznie Androida, więc Windows to dla nas coś nowego. Stąd, jeśli posiadasz telefon z Windows Phone i jesteś ekspertem w tej dziedzinie, zgłoś się do nas. Potrzebować będziemy w szczególności redaktorów, a na drugim miejscu również administratora/moderatorów forum. Czekamy pod mailem: [email protected]

Mamy nadzieję, że również przyłączycie się do naszej manifestacji i zamienicie swoje telefony na te oparte o Windows Phone

Zespół Android.com.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).