Pod koniec grudnia poznamy Oppo R1 – świetne zdjęcia nocą

Newsy

oppo r1

Po premierze Oppo N1 nastała cisza. Nie pojawiało się wiele nowych informacji dotyczących tego chińskiego producenta. Jednak teraz ponownie firma współpracująca z Cyanogen Inc. staje się coraz bardziej popularna za sprawą nadchodzącego nowego urządzenia.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Tym razem Oppo zapowiada smartfon oznaczony jako R1 w tradycyjny sposób, za pomocą następującej grafiki:

oppo r1 zapowiedz

Wygląd wydaje się znajomy. Niedawno informowaliśmy Was o innym modelu chińskiej firmy oznaczonym nazwą R829 i po porównaniu obu słuchawek można dojść do wniosku, że są one identyczne. Niemniej jednak to podobno dwa różne smartfony. Zarówno R1 jak i R829 są bardzo podobne wyglądem do serii Xperii Z. Oba modele charakteryzują się szklaną obudową i świetnym „rzemieślnictwem”. Skupmy się na chińskiej słuchawce z krótszą nazwą. Oppo informując o tym modelu zapewniło, że nocne zdjęcia wykonane tym telefonem będą jakościowo poziom wyżej w stosunku do tego, co dzisiaj znamy. Specyfikacja R1 ma zawierać najlepsze elementy, a wśród nich najprawdopodobniej 5-calowy wyświetlacz.

Na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale na szczęście niezbyt długo. Oficjalna premiera Oppo R1 ma się odbyć pod koniec grudnia i wtedy też zobaczymy kolejną phamerę chińskiego producenta.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x