cynaogeno-glupi-tweet

Tak tak, kochany i wielbiony przez wszystkich Cyanogen – twórca przecudnych i fantastycznych CyanogenModów, które były szalenie czyste, sprawne i płynne nawet na Samsungach i5700, odchodzi – od Androida. Dziś rano napisał o tym na Twitterze; podobno sprzedał wszystkie Motorole i HTC jakie miał, i czeka na premierę iPhone 5, który będzie mieć genialny, wielki i niespotykany jak do tej pory magiczny ekran 4″, jeszcze lepsze skaczące foldery i ulepszoną o 37% wielozadaniowość.

Jednak według naszych źródeł deweloper uznał środowiska z Windows Phone 7 za znacznie bardziej przyjazne i przyszłościowe, kupił więc na początek HTC Trophy, na którym dla zabawy postawił już Androida.

Real photo:

IMAG0063

Stwierdziliśmy, że w świetle ostatnich karygodnych wydarzeń związanych z zapowiedziami kolejnych blokad bootloaderów przez kolejnych producentów i nieudostępniania źródeł Honeycomba przez Google lepiej będzie, jeśli już teraz zdecydujemy się na nową tematykę portalu. Skoro sam wielki Cyanogen wybrał WP7 – wierzymy, że to właśnie ten system jest przyszłością, dlatego już teraz wymieniliśmy nasze smartfony na nowe. Ja wymieniłem Desire HD na HD7.

IMAG0065

Co prawda, jak widzicie wyżej – nazwa sieci nie wyświetla się prawidłowo – ale kolega dziennikarz z innego portalu pocieszył mnie, że on jest w Orange i wyświetla mu się wyłącznie nazwa „yyyyyyyyyy”. Tym miłym akcentem chcielibyśmy zapowiedzieć nasz mały rebranding, o którym nieco bardziej na poważnie przeczytacie już za moment w notce od redaktora naczelnego.

źrodła: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.