oppo n1

Wyjątkowa i zarazem jeszcze egzotyczna firma jaką jest Oppo rozpoczyna swój podbój świata. Obecnie jedynym modelem, który można kupić jest Find 5, a to za mało, aby wyjść zwycięsko z tej wojny. Na szczęście nadchodzi wsparcie w postaci najnowszego flagowego modelu chińczyków jakim jest N1.

Oppo oficjalnie ogłosiło termin rozpoczęcia globalnej sprzedaży swojego wyjątkowego smartfonu. Dzień ten wypada równo za tydzień we wtorek i od tego momentu będzie można już zakupić N1 nie tylko w Chinach. Cena podana przez producenta wynosi niecałe 1900 zł, co pokazuje, że nie zawsze należy kojarzyć chińskie produkty z bardzo niskimi cenami. Dostępność tego modelu można sprawdzić na stronie Oppo: Klik! Także chętni na zakup w Polsce mogą tego dokonać poprzez serwis wysyłkowy realizowany przez chińską firmę. Więcej dokładnych szczegółów będzie można poznać dopiero za tydzień, gdyż obecnie zakupić można jedynie model Find 5. Warto zaznaczyć, że wysyłka w przypadku wybrania kuriera DPD jest darmowa.

Oczywiście również warto pamiętać, że Oppo N1, oprócz swoich wyjątkowych możliwości z zakresu podzespołów, ma jeszcze jedną ogromną zaletę w postaci oficjalnego wsparcia przez Cyanogen Inc. Czy któryś z naszych Czytelników jest zainteresowany zakupem tej wyjątkowej słuchawki?

 

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.