ASUS Eee Pad – znamy cenę w Best Buy; jest 30-minutowy walkthrough [Wideo]

Newsy

asus_eee_pad_transformer_sg_151-580x466O tablecie, który zrobił jak do tej pory chyba największe wrażenie na naszej redakcji, możecie więcej poczytać w artykule jemu poświęconym. Przypomnijmy tylko, że ASUS Eee Pad „Transformer” to 10-calowy tablet z Androidem 3.0 Honeycomb, do którego można w każdej chwili podpiąć stację dokującą, która jednocześnie pełni funkcję klawiatury z touchpadem, rozszerza tablet o kilka dodatkowych złącz i przedłuża jego pracę nawet o dodatkowe 8 godzin.

Screen-shot-2011-03-31-at-9.58.06-AM-540x291W sklepie Best Buy przez chwilę można było zobaczyć Eee Pada w wersji 16 GB i prawdopodobnie bez klawiatury w zestawie, za $399! Czyli wygląda na to, że jeśli kogoś interesuje wyłącznie sam tablet z Androidem 3.0, to musi się teraz poważnie zastanowić nad wyborem. Bardzo jesteśmy oczywiście ciekawi ceny wersji z 32 GB na pokładzie i całego zestawu z klawiaturą. Obecnie oferta nie widnieje już na stronie, miejmy nadzieję, że wkrótce wróci.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tymczasem zapraszamy na niemal półgodzinny film (niestety w języku szwedzkim), przedstawiający działanie ASUSA Eee Pada:

{youtube}-ms-oD11NCI{/youtube}

Jest to chyba najpłynniej działający tablet z Androidem 3.0, jaki mieliśmy okazję obejrzeć. Naszą opinię podzielają także użytkownicy zagranicznych portali, którzy piszą także o czym mówił recenzent tabletu. Wspomniał, że Honeycomb zachowuje się czasem, jakby nie był gotowy do oficjalnego wypuszczenia, zdarzają się przycinania przy przechodzeniu między pulpitami w trybie portretowym, zdarzyło się kilka wymuszeń zamknięcia (Force Close) oraz, że deklarowane 8h pracy na tablecie to realny czas, jaki wytrzymje Eee Pad. Na filmie zabrakło niestety pokazu działania klawiatury fizycznej.

źródła: phandroid.com, slashgear.com, swelockers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x