Wygląd OnePlus 7 ujawniony! Okazuje się, że to zupełnie inny smartfon

Łukasz Pająk Newsy 2019-03-03

Każda premiera OnePlusa wzbudza wiele emocji. Firma zgromadziła wokół siebie już tylu fanów, że naprawdę ciężko przejść obok fenomenu matematycznej firmy bez emocji. Jedno jest pewne — nigdy, wszystkim na raz się nie dogodzi, co dobitnie pokazała premiera OnePlus 6T. Czy z kolejnymi modelami będzie lepiej? Wiemy już, że OnePlus z 5G będzie drogi i trudno dostępny, więc z pewnością więcej osób czeka na tradycyjną propozycję. Wygląd OnePlus 7 właśnie poznaliśmy i okazuje się, że nie obyło się bez niespodzianek.

Wygląd OnePlus 7 bez ramek i notcha, ale z wysuwanym aparatem

Wcześniejsze doniesienia na temat wyglądu OnePlus 7 okazały się… nieprecyzyjne? Wcześniej najzwyczajniej w świecie spodziewaliśmy się slidera pokroju Xiaomi Mi Mix 3. Tymczasem okazuje się, że firma zdecyduje się wyłącznie na wysuwany aparat w formie automatycznej windy. Jakby nie patrzeć, to rozwiązanie też staje się coraz popularniejsze dla wielu modeli. Za jego sprawą front zdobi wyłącznie wyświetlacz.

OnePlus 7 postawi też na potrójny aparat na plecach, co też zdaje się naturalne, ale niestety nie wróci gniazdo słuchawkowe. Co jeszcze zdradza powyższa wizja na bazie danych CAD? Przede wszystkim 6,5-calowy wyświetlacz, który został otoczony bardzo cienkimi ramkami. Oczywiście te w rzeczywistości mogą okazać się większe, ale widać ogólny zarys smartfona.

Zobacz też: Wiemy, kiedy poznamy Asusa Zenfone 6.

OnePlus 7 będzie jednym z niewielu modeli, który wyraźnie nawiązuje do swoich poprzedników. Dotychczas firma drastycznie odmieniała wygląd swoich propozycji. Oczywiście w kwestii specyfikacji należy spodziewać się najmocniejszych podzespołów. Termin premiery? Bardzo możliwe, że niedługo zostanie ogłoszony.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x