asus zenfone max m2 plus shot

Asus Zenfone Max Plus (M2) i Zenfone Max Shot kolejnymi hitami?

Newsy

Asus oficjalnie zapowiedział, że zmienia swoje podejście do mobilnego rynku. Firma chce się teraz skupić na flagowych produktach, w tym modelach dla graczy, jak i wyróżniających się modelach z niższych półek. Do tych ostatnich niewątpliwie należy rodzina urządzeń Zenfone Max, która stosunkowo niedawno doczekała się odświeżenia w postaci dwóch modeli Zenfone Max M2. Jednak na tym Asus nie chce poprzestać i już szykuje dwie kolejne propozycje — Zenfone Max Plus i Zenfone Max Shot.

Asus szykuje Zenfone Max Plus (M2) i Zenfone Max Shot

asus zenfone max m2 plus shot

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Oba urządzenia trafiły do urzędu telekomunikacyjnego w Brazylii, czyli bazy Anatel. Za jej sprawą poznaliśmy design urządzeń oraz kilka szczegółów z dokumentacji. Jak sami możecie powyżej zauważyć, oba modele będą kontynuowały wizję znanych nam już modeli, chociaż ich wykonanie bardziej nawiązuje do pierwszej odsłony serii. Zenfone Max Shot wyróżnia się dodatkowym aparatem, co razem z nazwą sugeruje, że będziemy mieć do czynienia ze smartfonem do zdjęć. Niestety, ale w kwestii specyfikacji zbyt wiele nie możemy powiedzieć.

Oczywiście pojawi się czytnik linii papilarnych, wycięcie w ekranie, ale też MicroUSB. Czas najwyższy porzucić ten standard na rzecz USB-C. Na plus gniazdo słuchawkowe.

Zobacz też: Mapy Google w rozszerzonej rzeczywistości dla lokalnych przewodników.

Samo pojawienie się tych modeli w Brazylii sugeruje, że będą to smartfony dedykowane rozwijającym się regionom. Niestety, ale na razie ciężko ocenić, kiedy, w jakiej cenie i ofercie zostaną zaprezentowane powyższe nowości od Asusa. Mimo wszystko powinny wyróżniać się dużymi akumulatorami.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x