Netflix losowy odcinek

Netflix z filmami HD otwiera się na Galaxy S10 i nowe układy Snapdragon

Newsy

Samsung podczas prezentacji serii Galaxy S10 dużą uwagę zwracał na wyświetlacze trójki reprezentantów. Są to panele o wysokiej jasności, wysokim kontraście i szerokim zakresie kolorów. Również wyróżniają się tym, że wspierają HDR10, co ewidentnie nie jest codziennością w mobilnych urządzeniach. Naturalnym wydawało się, że doceni to Netflix i tak też się stało. Przy okazji filmy HD będą też dostępne dla urządzeń z najnowszymi układami od Qualcomma.

Samsung Galaxy S10 bez wsparcia Netflixa z HD i HDR10 byłby… dziwny

galaxy s10

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najnowsza aktualizacja listy Netflixa wspomina też o innych modelach Samsunga. Oto wszystkie zmiany:

 • Wsparcie dla filmów HD:
  • Samsung Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10+
  • Samsung Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30
 • Wsparcie dla HDR 10:
  • Samsung Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10+
 • Wsparcie układów obliczeniowych dla filmów HD:
  • Snapdragon 675
  • Snapdragon 710
  • Snapdragon 855

Pamiętajcie, że ostatni punkt nie oznacza, że każdy smartfon z daną jednostką obliczeniową będzie pozwalał na oglądanie filmów w HD na Netflixie. Oznacza to tyle, że podstawowe założenia zostały spełnione. Dodatkowo producent danego urządzenia musi otrzymać odpowiednie certyfikaty, co szerzej opisałem przy okazji otrzymania stosownego wsparcia przez Huawei dla modeli Mate 20 Pro i P20 Pro.

Zobacz też: Xiaomi pokazało Mi Mix 3 5G, Mi 9 i Mi LED Smart Bulb w Europie.

Jakby nie patrzeć, niektórzy mogliby pomyśleć, że równie dobrze mógłbym napisać o tym, że mamy za sobą wschód słońca. Jednak właśnie przykład Chińczyków pokazuje, że nie jest to tak do końca oczywiste. Mimo wszystko zainteresowani oglądaniem filmów na Netflixie mogą spać spokojnie, jeśli kupili już jednego z reprezentantów rodziny Galaxy S10 od Samsunga.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x