[YouTube] Kolejna wpadka dotycząca prywatności w znanym serwisie

Newsy

Niebezpiecznie często zaczyna być słychać o naruszeniu prywatności naszych danych, danych klientów różnych sklepów czy usług. Facebook, Twitter, usługi rządowe, polskie sklepy internetowe, przykłady można mnożyć w nieskończoność.

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Czy faktycznie nie mamy się czym przejmować? Wszystko zależy od tego jakie dane, czy treści, umieszczamy w sieci i skąd one wyciekają. Z pewnością nasze dane z banku w niepowołanych rękach mogłyby wyrządzić nam większe szkody niż z konta na Kurniku, jednak gdzie jest ta bezpieczna granica? I czy w ogóle musimy ją określać, czy wystarczy, że będziemy się pilnować z wrzucaniem do internetu informacji o nas samych?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x