[YouTube] Kolejna wpadka dotycząca prywatności w znanym serwisie

Newsy

Niebezpiecznie często zaczyna być słychać o naruszeniu prywatności naszych danych, danych klientów różnych sklepów czy usług. Facebook, Twitter, usługi rządowe, polskie sklepy internetowe, przykłady można mnożyć w nieskończoność.

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Czy faktycznie nie mamy się czym przejmować? Wszystko zależy od tego jakie dane, czy treści, umieszczamy w sieci i skąd one wyciekają. Z pewnością nasze dane z banku w niepowołanych rękach mogłyby wyrządzić nam większe szkody niż z konta na Kurniku, jednak gdzie jest ta bezpieczna granica? I czy w ogóle musimy ją określać, czy wystarczy, że będziemy się pilnować z wrzucaniem do internetu informacji o nas samych?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x