honor magic 2 oficjalnie

Honor Magic 2 3D – nadchodzi nowa wersja z grafenem i specjalnym skanerem

1 minuta czytania
Komentarze

W ostatnich tygodniach niewiele możemy usłyszeć o Honorze. Firma po premierze View 20 wyraźnie ucichła. Tyczy się to również sfery plotek, ale już się to zmienia. Wszystko za sprawą oficjalnej zapowiedzi prezentacji specjalnej wersji jednego z najciekawszych modeli marki. W końcu Magic 2 to następca kultowego na swój sposób smartfona. O ile producent długo kazał czekać na wskrzeszenie marki, to teraz nadchodzi kolejny jej reprezentant. Szykujmy się na premierę Honora Magic 2 3D.

Honor Magic 2 3D rozpozna nas nawet w ciemności

W tym roku coraz więcej producentów decyduje się na prezentację smartfonów ze skanerami twarzy w 3D. Nie inaczej jest z Honorem. To właśnie ten element ma między innymi wyróżniać Magica 2 3D w stosunku do zwykłego modelu. Ten pozwoli na rozpoznawanie użytkownika, co będzie kompatybilne z systemami bezpieczeństwa AliPay (mobilne płatności Alibaby). Niemniej to nie jedyna nowość, na którą należy się szykować. Honor Magic 2 3D wyróżni się też:

  • zestawem pamięci 8/512 GB — wcześniej maksymalnie 6/258 GB
  • chłodzeniem z grafenu
  • ceną 3300 złotych

Jak na chińskie standardy, ten smartfon z pewnością do najtańszych nie będzie należał.

Zobacz też: Wycięcie na aparaty w Galaxy S10 da się ukryć, ale wygląda to bardzo nienaturalnie.

Tak naprawdę to Honor Magic 2 3D powinien zostać przedstawiony jeszcze w grudniu, aczkolwiek pojawiły się pewne opóźnienia. Tym sposobem na oficjalną prezentację tej nowości powinniśmy się szykować na 15 marca. Niestety, nie wiemy, czy ponownie będzie on dostępny wyłącznie w Azji, czy też tym razem Chińczykom zdecydują się na ekspansję, w tym na sprzedaż na Starym Kontynencie.

Źródło: GSM Arena

Motyw