oneplus 6t mclaren edition

OnePlus 7 bez wyczekiwanej funkcji, ale nie bez powodu

1 minuta czytania
Komentarze

OnePlus to firma znana ze świetnych, flagowych smartfonów, które sprzedawane są w o wiele niższych cenach od większości urządzeń z podobną specyfikacją. Nie można jednak ukrywać, że smartfony tej firmy mają pewne braki. Mowa tu oczywiście o kilku popularnych funkcjach, których firma nie wprowadza najprawdopodobniej dlatego, by móc zachować przystępne ceny. Wygląda na to, że nic się w tej kwestii nie zmieniło, bo nadchodzący OnePlus 7 nadal nie otrzyma wyczekiwanej przez wielu funkcji.

OnePlus 7 nie otrzyma funkcji, na którą wielu liczyło

oneplus 7

Większość z nas ładuje smartfony w tradycyjny sposób, czyli za pomocą ładowarki na kablu. Są jednak osoby, które preferują ładowanie bezprzewodowe. Niestety, ale wszyscy ci, którzy nie lubią kabelków raczej będą musieli odpuścić sobie zakup OnePlusa 7. Jak zdradził w rozmowie z CNET Pete Lau, CEO OnePlusa, wspomniany smartfon wciąż nie otrzyma funkcji bezprzewodowego ładowania, na którą liczyło wiele osób. Lau wyjaśnił, że ładowanie bezprzewodowe w obecnym standardzie jest zbyt powolne. Co więcej, firma pracuje nad własnym tego typu rozwiązaniem, które powinno być o wiele szybsze. Obecnie największym wyzwaniem jest wymyślenie sposobu na szybkie ładowanie, które nie będzie generowało tyle ciepła – dodał CEO.

Zobacz także: Samsung Galaxy A30 i Galaxy A50 oficjalnie

W ostatnim czasie fani firmy nie mają zbytnio z czego się cieszyć. Osoby, które wyczekują smartfona OnePlusa z 5G muszą się pogodzić z tym, że będzie on drogi i trudno dostępny. Cóż, nie możemy nic zrobić, więc pozostaje nam tylko liczyć, że czekanie na rewolucyjną technologię bezprzewodowego ładowania OnePlusa będzie tego warte.

Źródło: gsmarena

Motyw