oppo R829T

Oppo jest specyficzna firmą. Z jednej strony mamy do czynienia z chińskim rzemiosłem, ale z drugiej jest ono z najwyższej półki, co do niedawna wydawało się sprzeczne. Z kolei nowe modele tego producenta zdecydowanie uchodzą za jedne z najbardziej interesujących pod wieloma względami – tym samym w pamięci mamy dwa smartfony: Find 5 i N1.

Podczas gdy świat jeszcze nie usłyszał o tej drugiej słuchawce, w wielu plotkach pojawiał się model Find 7 mający być większą wersją udanego i lubianego przez wielu (głównie deweloperów) modelu z numerkiem „5”. Jednak wracając do teraźniejszości, świat ciepło przyjął phamerę N1 i plotki dotyczące Find 7 poszły w kąt. Dzisiaj mogłoby się wydawać, że zapomniane urządzenie powraca za sprawą zdjęcia z początku newsa. Nic bardziej mylnego, to nie jest kolejny topowy model Oppo, a słuchawka z niższej półki oznaczona nazwą R829T.

Fotografia ta przedstawia jedynie plecy urządzenia, które nakierowują na nowy pomysł na design urządzeń chińskiej firmy. Został on określony jako „holographic mirror design” i zdecydowanie może się podobać. W kwestii specyfikacji nic nie zostało jeszcze ujawnione, ale w Internecie można znaleźć wiele plotek dotyczących tej słuchawki. Wśród nich należy wyróżnić te mówiące o specyfikacji R829T, która ma prezentować się następująco:

  • 4,5-calowy wyświetlacz HD;
  • MediaTek MT6589 – 4-rdzeniowy (1,2GHz) i 2GB RAM;
  • aparat z matrycą 13MPx.

Niestety, ale to wszystkie informacje, które dotychczas zostały „wstępnie” ujawnione także na prezentację R829T przyjdzie nam jeszcze poczekać. Również nie wiadomą jest to, czy ten model Oppo pojawi się w globalnej sprzedaży.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.