HTC One wciąż żywy – Tajwańczycy uruchamiają przedsprzedaż wersji DualSIM

1 minuta czytania
Komentarze
htc one dualsim

Cały czas wśród producentów urządzeń mobilnych trwa moda polegająca na tworzeniu wielu wersji jednego modelu. W tej kwestii bryluje Samsung ze swoimi odmianami Galaxy S4, wśród których powoli można się już pogubić. Jednak konkurencja gorsza być nie może i tak oto powstała kolejna wersja flagowego jeszcze smartfonu HTC.

Od niedawna na naszym portalu pojawiają się informacje dotyczące nadchodzącego następcy topowej słuchawki tajwańskiej firmy. Niemniej jednak HTC nie zapomina o One i prezentuje następną edycję lubianego smartfonu. Po wersjach pomniejszonej i powiększonej przyszła pora na nieco mniej drastyczną odmianę. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii od dzisiaj mogą zamawiać w przedsprzedaży HTC One, którego nową cechą jest obsługa dwóch kart SIM. Podobny model dotychczas dostępny był tylko i wyłącznie w Chinach, co jest normą w tym regionie. Jednak dodanie drugiego slotu umożliwiającego korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie to nie jedyna zmiana w stosunku do znanego Europejczykom modelu One. Druga różnica zdecydowanie likwiduje problem tej słuchawki, na który narzekało wiele osób. Chodzi oczywiście o slot na kartę MicroSD, która pozwoli rozszerzyć wbudowaną pamięć (32GB). Obie zmiany wymusiły zrezygnowanie z obudowy typu unibody, a więc spotkamy się z tylną klapką.

Wersję DualSIM HTC One można już zamówić w przedsprzedaży, ale nie została określona data wysłania tejże słuchawki. Z kolei cena wynosi niespełna 2 500zł. Czy warto? Zadecydują klienci.

Źródło: Engadget

Motyw