Wytrzymałość Redmi Note 7 nie należy do najlepszych

Łukasz Pająk Newsy 2019-02-27

Redmi Note 7 to jeden z pierwszych smartfonów, które wyróżniły się w tym roku. Przede wszystkim jest to jedna z niewielu propozycji, która oferuje aparat z matrycą 48 MPx, ale to, co w głównej mierze jest warte zapamiętania to fakt, że mamy do czynienia z pierwszym modelem od Redmi. Już bez Xiaomi w nazwie. Wokół Redmi Note 7 pojawiło się wiele nieścisłości, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to naprawdę atrakcyjny smartfon, który idealnie wpisuje się filozofię firmy. Smartfon ma oferować świetny stosunek możliwości do ceny i to robi, ale na czymś trzeba oszczędzić, więc czy to była wytrzymałość?

Wytrzymałość Redmi Note 7 została sprawdzona

Oczywiście nie kto inny, jak Zack z kanału JerryRigEverything sprawdził wytrzymałość Redmi Note 7. Efekt możecie zobaczyć sami. Smartfon jest… elastyczny, mimo że nie takie były jego założenia. O ile zarysowania, odporność wyświetlacza na wysokie temperatury, jak i ogólne radzenie sobie z autorem kanału wypadły dobrze, tak wyginanie zniszczyło testowany model. Powód zdaje się prosty — wokół całej obudowy pojawiają się wzmocnienia, których zabrakło jedynie przy tacce na karty oraz przycisku blokady. To sprawiło, że szklane powierzchnie rozpadły się na tysiące małych kawałków.

Zobacz też: Nowy standard aplikacji w Sklepie Play — wymuszeń od Google ciąg dalszy, ale pozytywny.

Oczywiście należy pamiętać, że ten test w żaden sposób nie spisuje Redmi Note 7 na straty. Pokazuje jedynie, że należy ostrożnie podchodzić do jego użytkowania. Należy unikać wkładania go do tylnej kieszeni spodni czy też przygniatania w plecaku/torbie. Wciąż mamy do czynienia z naprawdę udanym smartfonem, na którego premierę w Polsce nadal czekamy.

 

Źródło: YouTubex