huawei glory 4

W newsie dotyczącym ujawnionych danych technicznych ZTE Grand S II wspomniałem, że do Sieci trafia coraz więcej informacji dotyczących chińskiej ofensywy. Tym razem nie poznaliśmy wyniku uzyskanego w programie AnTuTu i razem z nim specyfikacji, ale powracamy do sposobu tradycyjnego polegającego na plotkach znalezionych w Internecie na zaufanych stronach..

Do gry wchodzi kolejny interesujący Chińczyk, a jest nim Huawei z modelem Glory 4. Główna zaleta tego smartfonu znajduje się wewnątrz obudowy i jest nim najnowszy układ MediaTek, którym jest ośmiordzeniowy MT6592 (1,7GHz). Razem z nim, do dyspozycji użytkownik prawdopodobnie będzie miał 2GB RAM’u, 13MPx główny aparat oraz 5MPx z przodu. Niestety, ale nie poznaliśmy wielkości wyświetlacza – wiadomo, że wyświetla on obraz w rozdzielczości HD.

huawei glory 4 2

Zależnie od plotek, Glory 4 posiada 16GB wbudowanej pamięci, ale zdjęcia pokazują, że tego rozmiaru może też być dwukrotnie mniej (użytkownik „na czysto” ma do dyspozycji 4,77GB).

Huawei jest jedną z bardziej znanych chińskich firm na świecie, ale mimo wszystko nadal wiele osób ma pewne obiekcje na myśl o tej marce. Według wypowiedzi pracowników tejże firmy, model Glory 4 ma mieć ogromny atut na starcie, którym tradycyjnie będzie cena oscylująca w tym przypadku na poziomie Xiaomi Red Rice. Oznacza to około 400zł – rozbój w biały dzień?

źródło: Phone Arena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.