oneplus 7 wyglad zdjecie grafika

Smartfon OnePlusa z 5G będzie drogi i trudno dostępny

Newsy

Powiedzmy sobie szczerze: nie chcemy drogich smartfonów. Wygląda jednak na to, że niestety nasze słowa na niewiele się zdają, bo urządzenia z roku na rok drożeją. Ewenementem jest tutaj Galaxy Fold, którego wyceniono na niemal 10 tysięcy złotych. Oczywiście zgadzam się, ze stwierdzeniem Adama, że składany smartfon Samsunga nie jest sprzętem dla zwykłego klienta, jednak pięciocyfrowa suma to według mnie mimo wszystko spora przesada. Niestety wygląda na to, że OnePlus z 5G również nie będzie taki tani, a co więcej, naprawdę ciężko będzie go dostać.

OnePlus z obsługą 5G – cena i dostępność

5G

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Sieć 5G to w ostatnim czasie gorący temat. Jedni twierdzą, że to niewidzialny zabójca, a inni z zapartym tchem czekają na jej wprowadzenie w naszym kraju. Producenci smartfonów wydają się brać temat 5G na poważnie, czego doskonałym przykładem jest OnePlus, bo przecież nie jest tajemnicą, że wspomniana firma pracuje nad flagowcem z obsługą 5G. Jak się jednak okazało, OnePlus z 5G nie dość że będzie drogi, to jeszcze trudno dostępny.

Zobacz także: Jak działa Shazam?

W rozmowie z USA Today, CEO OnePlusa, Pete Lau, ujawnił, że firma dołoży wszelkich starań, by ich smartfon z 5G kosztował poniżej 1000 dolarów (ok. 3824 zł). Niestety takie słowa zazwyczaj oznaczają, że finalna cena nie będzie się znacząco różnić od wspomnianej. Nawet jeśli będzie to 800 dolarów (osobiście obstawiam okolice 900), to wzrost cenowy z modelu na model i tak będzie ogromny. Jakby tego wszystkiego było mało, to smartfon OnePlus z 5G z początku będzie można kupić tylko w Wielkiej Brytanii i Finlandii za pośrednictwem określonych operatorów. Z czasem jednak opisywane urządzenie ma trafić do większej liczby krajów, jednak nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x