vivo iqoo

Poznaliśmy specyfikację Vivo IQOO. O wydajność raczej nie musimy się martwić

Newsy

Jakiś czas temu pojawiły się przecieki o smartfonie IQOO, submarki Vivo. Niedługo po tym w internecie wylądowały zdjęcia, które jasno wskazywały, że IQOO będzie składanym smartfonem. W ostatecznym rozrachunku okazało się, że smartfon ten jest zwykłym, niczym niewyróżniającym się sprzętem. Doniesienia o tym, że ma to być składany smartfon nie były jednak bezpodstawne, bo udostępnione zdjęcia wyraźnie wskazywały na taki typ konstrukcji. Niestety, ale przeciek ten służył tylko i wyłącznie do tego, by o marce zrobiło się głośno. Teraz jednak smartfon nie ma już przed nami tajemnic, bo wyciekła także jego specyfikacja.

Specyfikacja Vivo IQOO

IQOO składany

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Vivo IQOO będzie flagowcem z krwi i kości, a przynajmniej tak wskazują dane na stronie TENNA. Specyfikacja wspomnianego smartfona prezentuje się następująco:

  • Ekran o przekątnej 6,41 cala (FULL HD+, AMOLED)
  • Snapdragon 855
  • 6/8/12 GB RAM
  • 128/256 GB pamięci wbudowanej
  • Podwójny tylny aparat (13 + 12 + 2 Mpix)
  • Przedni aparat 12 Mpix
  • Bateria 3920 mAh z szybkim ładowaniem

Zobacz także: Samsung zaprezentował możliwości Galaxy Fold. Czy to aby nie za późno?

Z powyższej specyfikacji możemy wywnioskować, że urządzenie to zadebiutuje w co najmniej trzech wariantach. 128 GB pamięci wbudowanej zostało zarezerwowane dla wariantu z 6 GB RAM, a 256 GB dla modeli z 8 i 12 GB RAM. Martwi mnie tutaj jedynie stosunkowo mała bateria i bardzo duży wyświetlacz, co może się przełożyć na kiepski czas pracy na jednym ładowaniu. O wydajność z kolei nie musimy się obawiać, bo Snapdragon 855 to naprawdę mocarna jednostka. Vivo IQOO zadebiutuje już za kilka dni, 1 marca bieżącego roku.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x