htc m8

Jednym z najważniejszych elementów w określaniu pozycji dzisiejszych smartfonów jest ich wydajność, którą najczęściej określa się dzięki wynikom w benchmarkach. Programów służących mierzeniu tego parametru jest wiele, a spośród najpopularniejszych należy wymienić oczywiście AnTuTu.

Tym samym, w powyższej aplikacji pojawił się zaskakująco wysoki wynik uzyskany przez tajemnicze urządzenie HTC oznaczone jako 0P6B120. Niestety, ale ta nazwa niewiele nam mówi toteż należy domyślać się, że jest to przykrywka smartfonu M8, czyli bezpośredniego następcy znanego i cenionego modelu One.

htc m8 antutu

Wciąż niewiele możemy powiedzieć na temat tej słuchawki, a w szczególności jego specyfikacji, która prawdopodobnie będzie ograniczać się do układu Snapdragon 800. Jeżeli to prawda to uzyskany wynik bijący wszystkie obecne urządzenia musiał zostać uzyskany dzięki dodatkowym usprawnieniom, które zastosowała tajwańska firma. Toteż opinia krążąca po Internecie i mówiąca, że HTC strzela sobie w kolano stosując układ Qualcomma, który już nie jest najlepszy (poznaliśmy Snapdragona 805) może zostać rozwiana. Tym samym cały czas rośnie ciekawość, co też to mogli Tajwańczycy przygotować specjalnego dla „Kolegi”. Równie dobrze, M8 może korzystać z zupełnie innego układu, który pozwoli HTC powrócić na dobry tor w celu odbicia się od dna.

Samą omawianą słuchawkę powinniśmy poznać na początku przyszłego roku, ale do tego czasu z pewnością do Sieci zaczną przedostawać się kolejne interesujące informacje, które tylko zaostrzą rywalizacje wśród przyszłorocznych flagowców.

źródło: GSMArena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.