Ok, poznaliśmy już dwóch głównych zawodników na rynku składanych urządzeń z elastycznymi wyświetlaczami. Mowa o tytułowym Samsungu Galaxy Fold oraz Huawei Mate X. Nie da się ukryć, że ten drugi spotkał się ze zdecydowanie lepszym odbiorem, mimo że jego cena jest delikatnie mówiąc wysoka. Zresztą, oba smartfony są cholernie drogie, ale w końcu to innowacyjne rozwiązania technologiczne, które muszą się jeszcze przyjąć na rynku. Niemniej skupmy się na Koreańczykach, którzy postanowili wypuścić do sieci film, który prezentuje możliwości Galaxy Fold. Czy termin publikacji jest przypadkowy? Nie sądzę, ale przyjrzyjmy się mu.

Samsung Galaxy Fold — jego możliwości są… naturalne dla składanych smartfonów

Za sprawą dźwięku, a raczej praktycznie jego braku, można odnieść wrażenie, że Samsung się spieszył z publikacją powyższego materiału. Brakuje dźwięku, jakichkolwiek szczegółów, ale obraz może wyrazić więcej, prawda? W takim razie Koreańczycy postanowili podkreślić możliwości fotograficzne swojego najnowszego modelu oraz dostępne indukcyjne ładowanie zwrotne, które może posłużyć do regeneracji akumulatora Galaxy Watch Active lub Galaxy Buds. Oczywiście to tylko zademonstrowane przykłady, bo kompatybilność jest zdecydowanie większa. Firma skupiła się też na uniwersalnych rozmiarach i wadze urządzenia, mnogości wersji kolorystycznych czy też designie mechanizmu rozkładania.

Zobacz też: Nowy design iPhone’a nawiąże do smartfonów Google?

Ciężko jednoznacznie odebrać powyższy materiał. Według mnie jest to zrobiony na szybko film, któremu zapomniano dodać dźwięku, opisów i jakichkolwiek dodatków merytorycznych. To wyjątkowo nietypowe jak na Samsunga. Chyba że tak miało być? Tylko wtedy, co Koreańczycy chcieli pokazać tym materiałem?

 

Źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.