Galaxy A11 z 128 GB pamięci

Galaxy A30 i A50 wdzięczą się do zdjęć – oto nowa wizja Samsunga

Newsy

Samsung zaprezentował już kluczowe dla siebie modele na ten rok. Mowa oczywiście o czwórce z serii Galaxy S10, jak i składanym Galaxy Fold. Mimo że targi Mobile World Congress właśnie ruszają pełną parą, to wciąż możemy przyglądać się temu, co nieoficjalnie trafia do Sieci. Dlatego coraz więcej informacji otrzymujemy na temat nowej odsłony serii Galaxy A z dwoma reprezentantami Galaxy A30 i Galaxy A50. Oba modele witają się teraz z nami na zdjęciach, ujawniając swoje wyświetlacze Infinity-U.

Im bardziej się błyszczy, tym lepszy? Galaxy A30 i A50 na zdjęciach

Indyjski oddział Samsunga już oficjalnie zapowiada nową rodzinę Galaxy A, zdradzając ich szerokokątne obiektywy. Specyfikacja Galaxy A50 powinna Wam być już dobrze znana. Dane techniczne Galaxy A30 też nie stanowią dla nas większej tajemnicy. Niemniej design niektórych może zaskoczyć, bo przypominamy, że Koreańczycy mają zrezygnować ze szkła oraz aluminium na rzecz tworzyw sztucznych. Doskonale widać to na poniższych zdjęciach, do których wdzięczą się omawiani bohaterzy:

Zobacz też: Oryginalna Nokia 6 z Androidem Pie!

Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung nie będzie długo zwlekał z premierą nowych urządzeń. Te najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane 28 lutego, ale na szybką dostępność w Europie bym nie liczył. Jak sami widzicie, specyfika rodziny Galaxy A wyraźnie się zmienia, a to oznacza, że smartfony te przez pewien czas mogą utknąć w Azji — Chinach i Indiach. Czy tak rzeczywiście będzie? Przekonamy się o tym za kilka dni. Prawdopodobnie wtedy też ujrzymy trzeciego reprezentanta nowej serii w postaci Galaxy A10.

 

Źródło: Phone Arena, GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x