twitter-logo

Ponownie dzięki Eldarowi Murtazinowi, znanemu rosyjskiemu recenzentowi telefonów komórkowych, dowiadujemy się o kolejnej ciekawej plotce. Do tej pory informował o 4 nowych smartfonach Nokii z Windows Phone 7, tablecie z Windows 8 oraz niedawno o tablecie prosto od Google – Nexus Tablet. Przyszedł czas na kolejne rewelacje:

Przechwytywanie

Wiadomość jest jak widać bardzo świeża, ale na Murtazinie można polegać. Z jego wpisu na Twitterze wynika, że HTC Desire i pozostałe telefony od HTC (zapewne chodzi o ThunderBolt, Desire HD oraz Desire Z) dostaną Androida 2.3 w ciągu tygodnia/tygodni. Wygląda więc na to, że HTC chce zadbać, czy raczej utrzymać swój wizerunek, aktualizując swoje urządzenia wcześniej, niż miało do tego dojść. Wydaje się być to rozsądne posunięcie, w świetle ostatnich informacji o aktualizacjach dla Sony Ericsson Xperii X10 oraz LG P500.

Eldar wspomina także, że Samsung Galaxy S również dostanie lada moment update do Androida 2.3. I chociaż wpis ten należy potraktować jako plotkę, to przeczucie nam mówi, że jest ona jak najbardziej realna. Widać to po ostatnich wyciekach ROM’ów z oficjalnym Androidem 2.3 dla HTC Desire HD oraz SGS.

źródło: @eldarmurtazin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.