Android 2.3 Gingerbread zmierza do rodziny HTC Desire i Samsung Galaxy S

Newsy

twitter-logo

Ponownie dzięki Eldarowi Murtazinowi, znanemu rosyjskiemu recenzentowi telefonów komórkowych, dowiadujemy się o kolejnej ciekawej plotce. Do tej pory informował o 4 nowych smartfonach Nokii z Windows Phone 7, tablecie z Windows 8 oraz niedawno o tablecie prosto od Google – Nexus Tablet. Przyszedł czas na kolejne rewelacje:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przechwytywanie

Wiadomość jest jak widać bardzo świeża, ale na Murtazinie można polegać. Z jego wpisu na Twitterze wynika, że HTC Desire i pozostałe telefony od HTC (zapewne chodzi o ThunderBolt, Desire HD oraz Desire Z) dostaną Androida 2.3 w ciągu tygodnia/tygodni. Wygląda więc na to, że HTC chce zadbać, czy raczej utrzymać swój wizerunek, aktualizując swoje urządzenia wcześniej, niż miało do tego dojść. Wydaje się być to rozsądne posunięcie, w świetle ostatnich informacji o aktualizacjach dla Sony Ericsson Xperii X10 oraz LG P500.

Eldar wspomina także, że Samsung Galaxy S również dostanie lada moment update do Androida 2.3. I chociaż wpis ten należy potraktować jako plotkę, to przeczucie nam mówi, że jest ona jak najbardziej realna. Widać to po ostatnich wyciekach ROM’ów z oficjalnym Androidem 2.3 dla HTC Desire HD oraz SGS.

źródło: @eldarmurtazin


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x