sony xperia z1 czerwona

Honami, czyli znana nam już dzisiaj Xperia Z1 od początku pojawienia się w Internecie wzburzyła ogromne zainteresowanie społeczeństwa ze względu na chęć Sony stworzenia smartfonu ze świetnym aparatem fotograficznym. W praktyce ta słuchawka oferuje znacznie więcej ciekawych elementów, co możecie odkryć w recenzji na naszym portalu.

Obecnie Xperia Z1 dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarna, biała oraz fioletowa. Zdjęcia z Wietnamu, które w ostatnim czasie pojawiły się w Internecie, wskazują na to, że Sony chce dodać jeszcze jedną barwę do obecnej gamy. Jest nim czerwień, która zdecydowanie dobrze komponuje się z designem całego urządzenia.

sony xperia z1 czerwona 2 sony xperia z1 czerwona kitkat 4.4.2

Dodatkowo, powyższa Xperia Z1 korzysta z najnowszego mobilnego systemu operacyjnego Android w wersji 4.4.2, co oznacza, że Google już planuje wprowadzić drobne poprawki do KitKata. Zgodnie z ujawnionymi planami Sony, Honami nie otrzyma Androida 4.3 Jelly Bean, a od razu wersję oznaczoną numerem 4.4. Ma to się odbyć w styczniu lub na początku lutego.

Szczegółowe informacje dotyczące nowej wersji kolorystycznej w postaci czerwonej barwy nie zostały jeszcze ujawnione przez Japończyków. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że dostępność tego koloru będzie jedynie na wyłączność pewnych, wcześniej sprecyzowanych rynków.

źródło: GSMArena
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.