Mamy zaszczyt poinformować, że jury wybrało już zwycięzców konkursu PolskaStacja.pl organizowanego na Android.com.pl w dniach od 10 do 24 marca 2011 roku.

Zestawy gadżetów PolskaStacja.pl składające się z: 

  • oryginalnej płyty z muzyką najlepszych artystów (Eminem, Rihanna, Black Eyed Peas, Ewa Farna, Alphaville, Stachursky, David Guetta, Iwona Wegrowska, etc.)
  • koszulki, 
  • smyczy,
  • długopisu.

Otrzymują kolejno:
Bajor
Mefioso
Szymanek
Suchy
Takaszi
vegat
czolgista1990
Choma
wariat1478
bartesn
djtimon89

Laureatów prosimy o wysłanie prywatnej wiadomości do użytkownika o nicku konkurs. Znajdziecie jego profil tutaj. W tytule należy napisać „Konkurs PolskaStacja.pl”.

Aplikację PolskaStacja.pl na telefony z systemem Android ściągniesz wyszukując w Markecie frazę „PolskaStacja”, klikając tutaj lub skanując poniższy kod.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę. Tych którym się nie poszczęściło tym razem pocieszamy – jutro lub w poniedziałek będzie kolejny konkurs, a przez następny miesiąc przewidziane są w sumie trzy.

Odwiedzajcie codziennie Android.com.pl i śledźcie nas na Facebooku, wtedy nic Was nie ominie.


Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).