ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Terminarz wydania aktualizacji KitKat dla topowych modeli Samsunga pojawia się w Internecie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
kitkat_head

Obecnie niewiele osób może korzystać z najnowszego systemu Android jakim jest KitKat (4.4). Posiadacze słuchawek z mobilnym systemem Google już niestety przyzwyczaili się do tego typu sytuacji. Na chwilę obecną znamy plany firmy Sony, a teraz przyszła pora na lidera mobilnego rynku telekomunikacyjnego.

Samsung oficjalnie nie wydał jeszcze żadnego oświadczenia, które mówiłoby wprost jakie modele zostaną zaktualizowane do Androida 4.4 KitKat. Jednak w Internecie pojawiło się zdjęcie dokumentu, które wyjaśnia powyższe zagadnienie:

samsung terminarz kitkat

Niestety, ale niewiele interesujących informacji można dowiedzieć się z tego źródła. Bez zaskoczeń, Galaxy S3/S4 i Note 2/3 otrzymają aktualizację i odpowiednio nowsze modele ujrzą KitKata w pierwszym miesiącu przyszłego roku, a urządzenie poprzedniej generacji dopiero na przełomie marca i kwietnia. Także Samsung zdecydowanie nie spieszy się z oddaniem nowej wersji systemu użytkownikom najważniejszych słuchawek firmy. Oczywiście Koreańczycy muszą przystosować wiele swoich usprawnień pod Androida 4.4, aczkolwiek to i tak mogłoby odbyć się szybciej.

Również należy zwrócić uwagę na prawdziwość powyższego dokumentu – niekoniecznie muszą to być te terminy – równie dobrze mogą one zdecydowanie odbiegać od powyższych dat. Jednak aby się o tym przekonać, należy poczekać do przyszłego roku lub oficjalnych oświadczeń Samsunga.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy