Wygląda na to, że rodzina urządzeń spod znaku Nexus wkrótce się powiększy. A to za sprawą tabletu Google Nexus Tab. Nie jest to oficjalna informacja, lecz jedynie wpis Eldara Murtazina w serwisie Twitter. Jednak pan Murtazin to znany rosyjski recenzent, który już nie raz dostarczył rzetelnych informacji. 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Na temat pierwszego tabletu Google nie wiemy praktycznie nic. Możliwe, że zamiast Androida posiadał on będzie system Chrome OS, jednak osobiście stawiam na Androida. Sugerować można się nazwą tabletu, gdyż na razie obydwa urządzenia Google Nexus zostały wyposażone właśnie w nasz ulubiony system. Przyszłość pokaże, a my czekamy na więcej informacji, którymi na bieżąco będziemy się z Wami dzielić. 

Filip Brodecki