Oppo F11 Pro przecieki

Oppo F11 Pro nie ma już przed nami żadnych tajemnic

Newsy

Oppo F11 Pro jest pełnym nowinek i innowacji smartfonem ze średniej półki, którego sprzedaż ma zostać skierowana na Rynki Wschodzące, głównie Azji i Pacyfiku, ale jest duża szansa na to, że trafi także do Afryki. Właśnie z jego powodu producent na razie odpuszcza sobie flagowe modele, więc nie prędko zobaczymy Oppo R19.

Oppo F11 Pro bez tajemnic

Oppo F11 Pro przecieki

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Oppo F11 Pro jest jedną z ciekawszych premier, jeśli chodzi o urządzenia ze średniej półki cenowej. Przecieki na jego temat oraz domniemane specyfikacje krążą po sieci już od długiego czasu. Ostatni wyciek wydaje się jednak przedstawiać najbardziej prawdopodobną specyfikację. Rzućmy więc na nią okiem:

  • 6,5-calowy wyświetlacz LTPS 1080+ o pokryciu przedniego panelu na poziomie 90,9%, co jest świetnym wynikiem
  • Ukłąd Mediatek P70
  • 6 GB pamięci operacyjnej
  • 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej
  • Podwójny moduł aparatu głównego złożony z matrycy 48 Mpix i sensora głębi o rozdzielczości 5 Mpix
  • Wysuwany aparat selfie 16 Mpix
  • Bateria 4000 mAh z szybkim ładowaniem Flash Charge 3.0

Zobacz też: [Recenzja] Oppo Find X — czy warto kupić?

Nadal nie ma pewności co do zastosowanego w nim modułu aparatu. Może to być sensor Sony IMX586 albo propozycja od Samsunga sygnowana nazwą GM4. Cieszą natomiast niezwykle wąskie ramki zastosowane w tym urządzeniu. Jak widać, zapowiada się naprawdę interesujące urządzenie. Wielka szkoda, że skierowane głównie na rynki wznoszące. Miejmy nadzieję, że producent z czasem rozszerzy dostępność tego modelu także na Europę.

Źródło: gsmarena

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x